TOP-10 dovanų idėjų

  Visi įrašai

1.     #1 Collagen Beauty shot'ai

Išsausėjusi oda, dingęs odos stangrumas, o gal kankina pirmosios raukšlės arba norite užbėgti visiems šitiems procesams už akių? Geriausias ir efektyviausias būdas tai daryti su Collagen beauty shot‘ais. Tai ne tik kolagenas, tačiau ir kitų vitaminų ir mikroelementų šaltinis. Atgaiva odai, plaukams ir nagams.

Tinka dovanoti: mylimai moteriai ar draugei nuo 25 m, mamai.

2.        #2 Immuno shot'ai

Keičiantis orams, peršalimas bet kada gali užklupti netikėtai. Geriausias mums visiems žinomas būdas - imbiero arbata su citrina ir medumi, arba imbiero tyrelė su medumi. Visgi,  tai nėra pats skaniausias variantas, o ir laiko sugaištame nemažai. Tad siūlome taip pat efektyvų ir paprastą metodą pasirūpinti savo imunitetu - immuno shot‘us. Pasiruošimui tereiks jį atsisukti, o turinys palepins didele veikliųjų medžiagų koncentracija.

Tinka dovanoti: draugui ar draugei, kolegai, tėvams ir seneliams.

3.      #3 Collagen Beauty sashet'ės

Jei ieškote platesniu spektru veikiančio kolageno papildo, siūlome Collagen beauty sachets. Jose gausu vitaminų, mineralinių medžiagų reikalingų ne tik grožiui bet ir visam organizmui. O ir naudojimas yra skanus ir patogus, nereiks gerti tablečių, užteks pasiruošti ir išgerti skanų gėrimą.

Tinka dovanoti: mylimai moteriai ar draugei nuo 25 m, mamai.

4.      #4 Silica hair shot'ai

Sveikų plaukų būklei palaikyti turime silicio, biotino, cinko smūgį. Šie elementai prisideda prie plaukų slinkimo mažinimo, plaukų spalvos intensyvinimo ir tvirtumo palaikymo. Todėl jei dažnai pastebite, jog šukos prisipildo šūsniu plaukų po kelių brūkštelėjimų - verta būtų pagalvoti apie maisto papildus plaukams.

Tinka dovanoti: draugui ar artimajam, besirūpinančiu plaukais ir dažnai perkančiam brangiausius šampūnus, kurių dažnai nepakanka, kai norime sustiprinti plaukus iš vidaus.

5.       #5 Sleeping beauty guminukai

Grožio miegas - mitas ar tiesa? Mes sakome - tiesa. Miego metu organizme veikiantys hormonai ir kitos įvairios medžiagos vykdo ląstelių atsinaujinimą, todėl mūsų guminukuose yra ne tik melatonino, kuris padeda lengviau užmigti bet ir antioksidantų, kurie prisideda prie ląstelių atsinaujino ir apsaugos.

Tinka dovanoti: artimiesiems, kurie turi problemų su užmigimu ir išsimiegojimu. Jiems tai bus geriausia dovana!

6.      #6 Men‘s booster shot'ai

Vyrų sveikata susirūpinama vis dažniau, o didžiausios ir dažniausiai juos kamuojančios problemos - prostata ir potencija. Negydome įsisenėjusių ligų, tačiau siūlome naudoti papildus vyrų gerai savijautai. Juk svarbiausia gyvybingiems išlikti kuo ilgiau ir pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu. Pasirūpinkime savo šeimos vyrais, ir jų džiaugsmais :) 

Tinka dovanoti: vyrams nuo 25 m. 

7.     #7 Silica hair guminukai

Guminukai yra vis labiau populiarėjanti maisto papildų forma, kurią naudodami nenorėsite praleisti nei vieno karto. Tai skanus ir smagus būdas vartoti jums ir jūsų plaukams reikalingus vitaminus. Su šiais guminukais galėsite ne tik pasiskaninti dienos metu, bet ir džiaugtis sveikesniais plaukais.

Tinka dovanoti: draugui ar artimajam, besirūpinančiu plaukais ir dažnai perkančiam brangiausius šampūnus, kurių dažnai nepakanka, kai norime sustiprinti plaukus iš vidaus.

8.      #8 Collagen joints powder

Norint išlikti aktyviu, svarbu nepamiršti rūpintis ir savo sąnariais. Collagen joints powder – puikios sudėties maisto papildas su kolagenu, gliukozaminu, ciberžolės ekstraktu. Išlikite aktyvūs bet kokiu oru.

Tinka dovanoti: visiems aktyviai gyvenantiems bei daug sportuojantiems. Taip pat tai puiki dovana vyresnio amžiaus žmonėms, jūsų tėvams ir seneliams.

9.          #9 Collagen Beauty guminukai

Norite naudoti skanią ir patogią formą kolageno palaikymui organizme? Guminukai tam yra puiki išeitis. Reikės juos slėpti ne tik nuo vaikų, bet ir nuo savęs pačių, kad per daug neprismaližiautumėt.

Tinka dovanoti: Visiems mėgstantiems smaližiauti ir besirūpinantiems savo grožiu.

10.  #10 Age and beauty shot'ai

Nereiktų spręsti pagal pavadinimą - tenorime pasakyti, jog bėgant laikui galime senėti gražiai. Shot‘ai pilni antioksidantų, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo oksidacinės pažaidos, o tai leidžia ląstelėms ilgiau išlikti sveikoms ir atsinaujinti sveikai. Galbūt nematysite veidrodyje poveikio iškart, bet ilgainiui rezultatas turėtų jaustis.

Tinka dovanoti: dovanokite moterims nuo 45 m. Tai taip pat puikus produktas moterims, patiriančioms menopauzės sutrikimus.